VIA (vokaalinstrumentaalansambel) TORPEEDO 

Selles bändis on aja jooksul mänginud nii mõnigi tuntud eesti pillimees, keda kõiki ühendab sõna Otsa kool. Sealt koolist käisid läbi nii õppijatena kui ka niisama bänditegijatena läbi kõik muusikud, kes viljelevad n.ö. kergemuusikat. 

Praegune koosseis koosneb eranditult väga headest oma ala meistritest.

Meie kõige noorem liige Tibu  (Andu Kõiv) on nimetatud euroopa üheks parimaks Jerry Lee Lewise jäljendajaks. Tema tehnika on briljantne ja ka laul käib asja juurde. Ühesõnaga- Rock’n’Roll !!!

Trummar Rein Joasoo  on tuntud juba Päratrusti aegadest, siis Turist ja praegu Singer – Vinger.

Teda tuntakse ka muusikute seas n.ö. kui vaikset arranžeerijat, kes oma stiilitunnetusega mängib alati trummidel nii, et ka kõigil teistel bändiliikmetel on pikema jututa selge, kuidas antud lugu mängida. Ta valdab ühtlaselt nii vanemaid kui ka moodsamaid stiile. Hingelt tõeline muusik ja hea kamraad.

Kontrabssimängija Argo Toomel on viimastel aastatel nähtud ansambel Apelsini koosseisus. Tema kõige suurem lemmik on blues. Oma karjääri alustaski ta Compromise Blue’ga, ja tänaseni teeb kaasa Tanel Padariga Tanel Padar Bluesbändis. Ta võib uhkustada ka sellega, et on ühel laval saanud mängida nii mõnegi maailmakuulsa bluesimehega. Argo on teada kui kohusetundlik ja väga hea pillimees, sestap on tema pärast teinekord isegi lahinguid peetud. Eesti on väike ja kõik kipuvad pidutsema ühel ja samal päeval.

Ivar Kannelmäe on meie kantrimees. Kuid ta mõistab hästi ka saatekitarri võtteid, kuna on laulnud aastaid ka trubaduurina. Ta on kodus nii džässis kui ka rockmuusikas. Ta valdab läti, soome, vene ja inglise keelt. Teab kõigile küsimustele vastuseid. Intelligentne inimene. Aeg venib tal teinekord kole pikaks.

Saksofonist Olavi Oismanni tõeline armastus on džässmuusika. Kuigi on öeldud, et arenetakse ainult noores eas harjutades, on tema kindel, et oma oskusi tuleb kogu aeg treenida. Ja see annab tulemusi. Ütle talle ükskõik mis lugu ja ta mängib. Improviseerib nagu kulda. Tema onu on tuntud džässimees Lembit Saarsalu.

Lauljatar Airi Allvee on õnnelikus olukorras, kus kõiki neid stiile (tantsumuusika, rock’n’roll, sving, kantri, džäss ) on võimalik esitada ühe ja sama bändiga. Kava on kokku pandud nii, et leidub tantsimiseks ja kuulamiseks erinevaid palu nii eestist kui ka välismaalt. Tantsuõhtud on pikad, kuid sellega saab bänd imehästi hakkama. 4 setti pole meie jaoks mingi probleem. 

Öeldakse, et häid universaale pole olemas, kuid VIA TORPEEDO tõestab vastupidist !