Algselt soovisin Tiit Saluveeriga esitada Artur Rinne, Heli Läätse, Kalmer Tennossaare jt. tuntud eesti lauljate repertuaari. Pillimeestega omavahel rääkides selgus, et kõigile on ühtviisi armsad vanad raadiost kuuldud laulud, meie vanaemade ja vanaisade lemmikud. Paljud neist on väga populaarsed tänaseni ja toovad nii mõnelegi isegi pisara silma. Tiit hakkas pakkuma välja erinevaid muusikuid, kes on kõik käesoleval ajal tuntud kui oma ala meistrid. Niisiis saigi kokku kollektiiv, kuhu kuuluvad:

Tiit Saluveer - klaver, arranžeeringud
Tõnu Raadik - viiul, mandoliin, kitarr
Ants Õnnis - viiul, mandoliin, suupill
Argo Toomel - kontrabass


On esinetud kontsretkavaga Vabariigi aastapäeva vastuvõttudel, Õpetajate päeval, vabaõhukontsertidel Pärnus ja Viljandis. Tegemist on 1,5 h pikkuse kontsertkavaga, mis eelkõige pakub nostalgiat vanemale publikule. Kuid on ka noori, kes tunnevad, nagu eelpool juba öeldud, lauldes ära vanaemad-vanaisad ja seetõttu pakuvad laulud avastamisrõõmu ka neile.

Seaded on teinud enamjaolt Tiit Saluveer. Ka laulja Airi on saanud kätt proovida orkestreerimise alal. Ants Õnnis mängib suupillil väga meisterlikult tuntuid meloodiaid. Tõnu Raadiku leivanumber on kuulus Vittorio Monti Tšaardaš.

Külalistena on esinenud ja esinevad veelgi Ants Nuut, Ülo Mälgand, Henno Soode, Tõnis Tüür, Lembit Saarsalu