Miks trio ?  
Ühes korralikus trios on ikka kuus liiget !  Trio sündis loomulikult Lavassaares ja siis oligi ainult kolm liiget. Kuid aja möödudes kõik muutus...

Tegemist on ühe viimase stiilseima väljaastunud koosseisuga. Stiili üldnimetajaks võib öelda 30ndate kontsert- ja tantsumuusika, kuid repertuaar on siiski väga mitmekesine ja sellest ei puudu ka tänapäeval tuntuks saanud lugusid. Repertuaaris on nii eesti- kui välismaakeelseid laule ja tantse.

Saab naerda ja vajadusel ka nutta!
Mehed on varustatud parimate pillimänguoskustega, kõik nad mängivad mitmetel instrumentidel.
Kõigil osalejatel on lavale kaasa võtta ka lugusid oma kirevast pillimehe elust, mis tähendab , et etendused on ka sõnalises osas alati täidetud.

Üks naisterahvas on samuti punti võetud. See on lauljatarile endale eelkõige suur au, sest ennevanasti naisi orkestriliikmena ei teatud, kui siis ainult primadonnadena. Päris sellena laulja ennast siiski ei soovi määratleda, kuna tunneb rõõmu kõigiga koos musitseerimisest, mitte üksi pilvedel hõljumisest. Diivana paneb end ehk tundma võimalus esinemiskostüümide juures kanda kübarat ja käekotti. Need elemendid ja ka meeste mansetinööbid, uuriketid, säärsaapad ja loomulikult kübarad on kostüümi juures kohustuslikud. Kuna selline välimus hakkab pildilt üldse kaduma, siis on Lavasaare Trio ka osa kostüümidraamast.
 
Nagu öeldud, saab koosseis hakkama nii kontserdi kui tantsuõhtuga.
Soovime rõõmsat koostööd kõigi kultuurisündmustega, mis hõlmavad nii suuri tähtpäevi ja loomulikult ka intiimsema iseloomuga tähtsaid päevi nagu sünnipäevad, juubelid ja pulmad.

Ado Kirsi- laul, kontrabass, puhkipillid
Raido Koppel - akordion, laul
Priit Aimla - trompet, löökpillid, laul
Airi Allvee - laul, lööpillid, kazoo
Jaanus Jantson -  kitarr, laul, puhkpillid
Ants Nuut - tromboon, laul, puhkpillid


Kontakt:

Ado Kirsi  5144988

Airi Allvee  56906372