Airi Allvee laul, kazoo
Argo Toomel
bass
Andu " Tibu " Kõiv
klaver
Ivar Kannelmäe  
kitarr , banjo 
Olavi Oismann  
saksofon, klarnet
Rein Joasoo  trummid


Underwater Blues Band on sõpruskond, keda ühendab armastus Texas blues’i vastu. Tegelikult on see seltskond mänginud ka muid stiile, aga eesmärgiks on alati korralik blues’i pidu. Kõige meeldejäävamad sündmused on olnud Augustibluus, Tuletorni Kontsert Rannapungerjal ja Sõru Jazz.

 

Airi Allvee jaoks on blues olnud alati see vundament, millele ta nii oma õpingutes kui hilisemas karjääris on toetunud. Tema suuremad mõjutajad on olnud Etta James, Koko Taylor, Aretha Franklin; aga ka mehed nagu Nick Curran, Jimmy Vaughan, Kid Ramos jpt.

 

Argo Toomel on bändis kindlasti kõige puhtaverelisem blues’i-mees. Ta mängib ka veel Compromise Blue’s ja Tanel Padar Blues Bandis. Tema suuremateks lemmikuteks on The Fabulous Thuderbirds, Los Lobos, Texas Tornados, Nick Curran, The Nitelifes jne.

 

Andu “Tibu” Kõiv  ei varja, et tema eluarmastus on Jerry Lee Lewis. Oma eeskujuks peab ta ka Jools Hollandit ja paljusid teisi.

 

Ivar Kannelmäe  on mõjutatud nii blues’ist kui country’st. Tema suurimad iidolid on Roy Buchanan, Danny Gatton ja J.J. Cale.

 

Olavi Oismann  tunneb end ühtviisi kodus nii blues’is kui jazz’is. Talle on vahel küll ette heidetud, et ta on jazz’i jaoks liiga rock’n’roll, aga kindlasti mitte vastupidi. Olavi esimeseks kangelaseks oli kindlasti tema onu Lembit Saarsalu, hilisemaid on lõputult palju.

 

Rein Joasoo  nimetab oma suurimate lemmikutena Frank Zappat, Led Zeppelini ja Pink Floydi. Sellega võib ka seletada, et Rein on bändis põhiline arranžeerija. Ta teeb seda omal nõtkel moel, suunates bändi märkamatult just sinna, kuhu vaja.